Kosovari gati te shlyeje borxhin grek nese Athina e ben emrin Drenice

Kosovari gati te shlyeje borxhin grek nese Athina e ben emrin 'Drenice'

Kriza e thellë financiare dhe fakti se shteti grek është buzë falimentimit, ka bërë që shumë persona të bëjnë shaka në rrjetet sociale.

Një nga ta është dhe një person nga Drenica, që me anë të një postimi në Facebook ka bërë një deklaratë ‘sensacionale’.

Postimin, të cilin personi nga Komorani i Drenasit, që quhet Avdush Cakaj, e ka bërë publik, po u sjellim më poshtë:

 


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama