Julio Iglesias Nuk ka padrejtesi me te madhe se sa humbja e njerezve ne ngjarje te tilla

julioTiranë, 14 Nëntor/ATSH/- Këngëtari më famë botërore Julio Iglesias duke shprehur trishtimin për ngjarjet e ndodhura të premten në mbrëmjë në Paris, shkruante sot në faqen e tij në Facebook, "Franca ime e dashur, Parisi im i dashur, ndihem i trishtuar, shumë i trishtuar për ngjarjet e orëve te fundit . Jeta me të gjitha të mirat që ka, jo rrallë herë na mbush me trishtim dhe padrejtësi. Dhe nuk ka padrejtësi më të madhe se humbja e kaq shumë jetëve në ngjarje të tilla që nuk mund të harrohen kurrë . Ato mbetën gjurmë përgjithnjë ne shpirt.

Për gjithnjë do ta kem dashurinë për Francën dhe njerëzit e saj".

Julio

/f.n/


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama