Gruaja rreh mesuesen ne mes te klases shkonte me burrin e saj

Gruaja rreh mesuesen ne mes te klases, shkonte me burrin e saj

Një grua ka shkaktuar një situatë shokuese në një klasë pasi ka rrahur mësuesen në sy të fëmijëve duke e akuzuar se kishte shkuar me burrin e saj, shkruan “Mirror”. Në një video të regjistruar nga një i pranishëm tregohet se si Laelia Flores nga Meksika ka goditur me grushta dhe shkelma Marcella Villalpando Tovar duke e bërë për të vdekur në dysheme. Të bërtiturat e gruas tregojnë se mësuesja ka pasur një histori dashurie me burrin e saj dhe për këtë ajo duhej të paguante.

“Ajo e kapi për flokësh dhe më pas e gjuante me grushta. Ishte e tmerrshme. Ishin të shokuar por më pas ikëm për të kërkuar ndihmë”-ka thënë Miriam Gracia, një nxënëse 16-vjeçare.

 


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama