Milan-Juventus e jashtezakonshme cfare po ndodh ne San Siro

Milan-Juventus, e jashtezakonshme cfare po ndodh ne 'San Siro'

Të shtunën në orën 18:00 Milani do të presë në “San Siro” skuadrën e Juventusit në ndeshjen e vlefshme për javën e 11-të në Serie A.

Të gjitha biletat për këtë ndeshje janë shitur. Por, tifozët të cilët nuk kanë mundur ta sigurojnë një biletë për këtë takim atëherë sytë duhet t’i drejtojnë nga televizori.

Sipas “Cacliomercato.com” këtë ndeshje do ta transmetojnë mbi 200 kanale televizive në mbarë botën dhe do të shikohet nga 730 milionë njerëz anembanë botës.


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama