Gramsh shkon me gomar ne mbremjen e matures

Gramsh, shkon me gomar ne mbremjen e matures

Vajzat zbukurohen dhe harxhojnë orë të tëra në parukeri dhe para pasqyrës, ndërsa djemtë nxjerrin nga dollapi veshjet e tyre më të mira kur vjen fjala për mbrëmjen e maturës, që mezi pritet nga nxënësit.

 

Disa marrin edhe makina të shtrenjta borxh vetëm që të bien në sy.

 

Ky djalosh si duket ka ironizuar ndaj gjithë kësaj fasade të madhe dhe përunjësisht ka shkuar në mbrëmjen e maturës me gomar.

 

Pamja vjen nga Gramshi.

 

Gjetje!


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama