Enki Bracaj realizon endrren nga prezantuese me gjoks te zbuluar ne modele te Playboy

Enki Bracaj realizon endrren, nga prezantuese me gjoks te zbuluar ne modele te Playboy

Ajo u bë e njohur si prezantuesja e lajmeve në “Zjarr Tv” pasi lexon lajmet me gjoks gjysmë të zbuluar.

Por, së fundmi Enki Bracaj është bërë edhe më e famshme, pasi që për këtë bukuroshe 21 vjeçare kanë shkruar edhe tabloidet më të mëdha në botë, Daily Mail dhe Mirror.

Ndërsa tani ajo ka një lajm shumë të rëndësishëm për të ndarë me publikun.

Brunja ka konfirmuar përmes Instagramit se së shpejti do të bëjë një sesion të fotografive me revistën e njohur “Playboy”.

Enki nuk ka dhënë më shumë detaje, por mbetet vetëm të presim këtë sesion fotografish.


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama