E pabesueshme por e vertete bileta avioni me me pak se 20 euro!

E pabesueshme por e vertete, bileta avioni me me pak se 20 euro!

“Ryanair” ka vendosur ta festojë në një mënyrë të veçantë 30-vjetorin e vet. Kompania ajrore ka hedhur në treg një milion bileta me një çmim prej 19.85 eurosh për fluturime në mbarë Evropën nga shtatori 2015 deri në fund të janarit 2016.

Oferta nisi në orën 00:01 të së mërkurës (8 korrik) dhe do të vazhdojë deri mesnatën e së dielës (12 korrik).


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama