Djali godet me grusht vajzen ne zonen e ish Bllokut

Djali godet me grusht vajzen ne zonen e ish Bllokut

Publikohet një video tjetër, kur një femër rrihet në mes të rrugë, kësaj radhe në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-bllokut. Në videonn e siguruar nga Ora Neës duket një vajzë dhe dy djem. Njëri prej djemve, i veshur me të verdhë dhe me çantë në krah përpiqet ta qetësojë vajzën. Në moment djali tjetër i veshur me pantallona të shkurtra dhe xhinse, pasi largohet për pak metra kthehet dhe e qëllon me grusht vajzën mu në fytyrë.

 

 


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama