Publikoi videon e Lefter Allës duke thithur kokainë, Artan Hoxhën e thërrasin në Polici, vjen reagimi që nuk pritej i Blendi Fevziut

22 JANAR 2020

Teksa gazetari Artan Hoxha po fliste për videon e kryebashkiakut të Bulqizës, moderatori Blendi Fevziu e ndërpret dhe e njofton se zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda, i ka kërkuar të paraqitej në polici.

Blendi Fevziu tha se do ta çonte ai vetë personalisht vidion.

Gazeta Sot