Pendohet Rama. –  Çfarë përmbante postimi i fundit i kryeministrit që u fshi pak minuta pasi u postua?

7 DHJETOR 2021

Pendohet Rama/ Çfarë përmbante postimi i fundit i kryeministrit

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar risinë më të re për fundvitin. Por, nuk kaluan as disa minuta dhe ky postim i Ramës u fshi nga rrjeti social Instagram. Ende nuk dihet arsyeja se pse portimi u fshi.

Bëhet fjalë për një konkurs në tre fusha, “fotografia e vitit”, “video-kërkesa ime” dhe “urimi im”. Të gjithë ata që duan të marrin pjesë duhet të dërgojnë materialet e tyre në adresën shqiperiaqeduam.al.

Kërcënimi nga varianti i ri i COVID, mjeku Alimehmeti jep informacionin me rëndësi dhe lëshon alarmin: Më i rrezikshëm se Omicron është…

Iliri: Ky është banori që nuk ka për ta fituar kurrë “Big Brother VIP”

Parandalohet një vrasje në vend/ Ish vjehrri tentoi të qëlloi ish dhëndrin. Policia mbetet pa fjalë gjatë kontrollit të banesës. Zbardhet çfarë iu sekuestrua

Ja çfarë shkruante Rama:

“MIRËMËNGJES ?

dhe me prezantimin e kësaj nisme të fundvitit e me ftesën që të mendoni për një Fotografi, një Videokërkesë në shërbim të komunitetit tuaj (shkollë, lagje a qendër pune) apo edhe thjesht një Urim në https://shqiperiaqeduam.al, ju uroj një ditë të mbarë?”, shkruan Rama.

Nga Gazeta Shqip