Rama Klloun Filmi

Pas raportit të OSBE, Rama mbaron punë me qeverisjen dhe i futet aktrimit

05/09/2019

Pas raportit përfundimtar të OSBE/ODIHR, i cili rrëzoi votimet e 30 qershorit, kryeministri Edi Rama duket se ka hequr dorë një herë e mirë nga qeverisja e vendit.

Edhe pse duhet të jetë në krye të punëve të vendit, që duhet pranuar, nuk po kalon ditë të mira në asnjë aspekt, kreu i Rilindjes i është futur aktrimit, profesion që di ta bëjë shumë mirë.

Rama pritet të jetë pjesë e cast-it të filmit “I Love Tropoja”, me producent Ermal Mamaqin.

Rama Klloun Filmi

Siç shihet edhe në fotot e publikuara, kryeministri thuajse nuk njihet i maskuar me paruke të zezë dhe në njërin sy ka vendosur lente.

/Syri.net