LAJM I FUNDIT/ Protestuesit hapin derën kryesore, hyjnë në kat të parë të selisë PD-së, Basha në kat të dytë me dyer të blinduara

Nga OraNews

Përditësimi i fundit 8 Janar 2022, 11:29

Protestuesit hapin derën kryesore të selisë së PD-së dhe therrasin Berisha Berisha!

Protestuesit kanë hyrë në kat të parë, ndërkohë në kat të dytë ku është zyra e kryetarit të PD-së dhe zyrat kryesore janë të blinduara me  dyer të hekurta