Djegia e mandateve, Basha udhëton drejt Vjenës, zbardhet axhenda e takimit

21 shkurt 2019

“Panorama” mëson se ditën e nesërme Lulzim Basha do të udhëtojë për në Vjenë, pasi do të zhvillojë një takim me asamblenë parlamentare te OSBE dhe më pas do të kthehen bashë me Mediun dhe Ndokën.