Shperthen Inzaghi Nese Higuain kushton 90 mln atehere une...

Shperthen Inzaghi: Nese Higuain kushton 90 mln, atehere une...

Ai në një intervistë për ‘RaiSport1’, ka folur edhe për transferimin e Pipitas te Juventusi nga Napoli.

“Në qoftë se për Pipitan janë paguar 90 milionë euro, atëherë sa do të kushtoj unë dhe Bobo Vieri? Unë më të vërtet nuk e di”, ka deklaruar Inzaghi, përcjell lajmi.net.

Inzaghi që ka fituar çdo trofe të mundshëm me Milanin, tani bën punën e trajnerit te skuadra e Venezia në Lega Pro.


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama