Portieri qe i perloti te gjithe i telefonon bashkeshortes para vdekjes

Portieri qe i perloti te gjithe, i telefonon bashkeshortes para vdekjes

Një nga të mbijetuarit e rrallë nga aksidenti, Danilo ka tronditur të gjithë teksa ka telefonuar gruan vetëm pak momente para se të humbiste jetën në spital.

Portieri i skuadrës së Chapecoense, ishte ndër të mbijetuarit e rrallë, por ai nuk ka mundur që t'i mbijetojë aksidentit të rëndë, dhe për shkak të plagëve të marra ka ndërruar jetë.

mediat të njohura shkruajnë se në telefonatën që ka pasur me gruan i ka thënë se është shëndosh e mirë dhe do të rikthehet shpejt në shtëpi, një premtim që nuk ka mundur ta mbajë deri në fund...


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama