Gazetarja angleze Zhvishem nudo nese Granit Xhaka fiton Premierligen

Gazetarja angleze: Zhvishem nudo nese Granit Xhaka fiton Premierligen

Nëse Granit Xhaka me shokë fiton titullin e Premierligës, bukuroshja Nicole Holiday do të pozojë e zhveshur, këtë e ka pranuar vetë gazetarja simpatike angleze

Sipas asaj që raportojnë mediat britanike, gazetarja angleze, Nicole Holiday, ka thënë se nëse Arsenali arrin të fitojë titullin kampion në Premierligë atëherë bukuroshja do të pozojë komplet e zhveshur.

Nicole njihet si një tifozë e zjarrtë e Arsenalit dhe është në gjendje të bëjë diçka të tillë nëse ekipi i Arsene Wenger ia realizon ëndrrën, duke fituar titullin e Premierligës, përcjell Gazeta Express.

Arsenali e ka nisur mirë sezonin e ri. Pas gjashtë xhirove, ‘Topçinjtë’ gjenden në pozitën e tretë në tabelë me 13 pikë. Një më pak se Tottenham dhe pesë më pak se lideri Manchester City.


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama