Gashi merr nje lajm te jashtezakonshem

Gashi merr nje lajm te jashtezakonshem

Gashi i cili para një jave fitoi çmimin e lojtarit të vitit tek skuadra e tij, tashmë ka fituar edhe Këpucën e Artë dhe çmimin e lojtarit më të mirë nga tifozët. Menjëherë pas çmimit Gashiështë shprehur shumë i lumtur dhe krenar që është pjesë e Colorado Rapids.

“WOW, jam shumë krenar. Në vitin e parë me Rapids. Faleminderit të gjithëve mbështetësve”, ka shkruar Gashi në “Facebook”.


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama