FIFA publikon 10 golat qe do te kandidojne per cmimin Puskas (VIDEO)

FIFA publikon 10 golat qe do te kandidojne per cmimin 'Puskas' (VIDEO)

Në listë janë përfshirë golat e dy futbollistëve të Barcelonës, Lionel Messi dhe Neymar. Ndërkohë, aty nuk gjendet perla e Xherdan Shaqirit, në ndeshjen Zvicër-Poloni në “Euro 2016”. Më poshtë e keni videon e 10 golave më të mirë, ku njëri prej tyre do ta fitojë çmimin “Puskas”.

 

 

 


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama