Dy ndeshje ndaj Juves masa te rrepta ne Napoli

Dy ndeshje ndaj Juves, masa te rrepta ne Napoli

Napoli-Juventus, do të jetë super-sfida që do të luhet dy herë brenda 72 orëve. Më 2 prill klubet do të luajnë takimin e vlefshëm për kampionatin italian dhe 3 ditë më pas, më 5 prill do të përballen për ndeshjen e kthimit të gjysmëfinaleve të kupës së Italisë.

Dy sfida spektakolare dhe shumë të nxehta, që në Napoli po priten me ankth e me padurim. Tensioni mes tifozërive të dy klubeve është i vjetër, por këtë herë pritet që të arrijë në kulmet e veta.


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama