Avatar 1 miliard $ ne 17 dite Rekord

Avatar, 1 miliard $ ne 17 dite: Rekord
I pari eshte Titanik (1,8 miliard), ne vendin e dyte eshte Lord of The Rings (1,13 miliard) dhe ne vendin e trete eshte Piratet e karaibeve( 1,06 miliard). Avatar e ka pare edhe presidenti Amerikes Obama, ai e ka pare me gocat, duke hapur nje debat ne amerike per shkak se mosha minimale per te pare filmin eshte 13 vjec, ndersa gocat e presidentit Sasha e Malia jane 8 e 11 vjece.

Artikujt e fundit


Reklama

Reklama