Alban Hoxha i zoti edhe jashte fushes se blerte

Alban Hoxha, i zoti edhe jashtë fushës së blertë

Alban Hoxha përveçse një portier mjaft i talentuar, ka testuar veten e tij së bashku me Sidrit Bejlerin, këngëtarin e mirënjohur në programin e përjavshëm "100 milionë" në Top Channel.hoxha Portieri i Partizanit së bashku me koleguin e tij arritën që në fund të programit të shpëtonin plot 12.5 milionë lekë të vjetra të cilat do të shkojnë të gjitha për bamirësi.

Me përfundimin e emisionit deklaruan se kishin vendosur t'i jepnin paratë që do fitonin për Qendrën Shtetërore të Fëmijëve me Autizëm. Një gjest mjaft human nga gardiani i Partizanit dhe artisti i njohur.


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama