Regjistroni domainin tuaj .al

Komposto dardhe

Shkruar nga:  
Postuar më: 8 vite më parë

Për 4-5 persona duhen: dardha 500 g, sheqer 1 gotë uji, verë 1 filxhan kafeje, lëndë aromatike, ujë 1 litër, limontoz një majë lugë kafeje.

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi