Tërmet i lehte  godet vendin, ja magnituda dhe epiqendra!

18 SHTATOR 2020

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në Tiranë dhe Durrës. Megjithëse tërmeti ishte me magnitudë të vogël, nga disa lëkundjet u ndjenë, të tjerë jo.

Magnituda ishte 2.9, ndërsa epiqendra 19 kilometra në veri të Durrësit, me thellësi fokale 11 kilometra.

K.C/dritare.net