Sallatë verore

Për 500 g domate e kastraveca duhen: speca 200 g, vaj 4-5 lugë gjelle, uthull 2 lugë gjelle, qepë 2 kokrra, majdanoz 2-3 fije dhe kripë.

Artikujt e fundit


Reklama

Reklama