Sallatë me prodhime deti

200 gr. mish karkalecash deti dhe gaforresh ½ filxhan midhje të qëruara ½ kastravec 1 mollë majhoshe 1 spec i kuq ½ tufe majdanoz ½ filxhani misër të zier 1 degë selino 2 qepë të njoma lëng dhe lëkurë të grirë të 1 limoni 1/3 filxhan vaj ulliri 1 lugë të vogël mustardë pikante 1/3 lugë të vogël bahar të bluar (ose piper të zi) 1 lugë të vogël estragon kripë

Artikujt e fundit


Reklama

Reklama