Sallatë me lakër të bardhë

Për 500 g lakër duhen: vaj 3-4 lugë gjelle, uthull 2 lugë gjelle, kripë, sheqer dhe 2-3 fije majdanoz.

Artikujt e fundit


Reklama

Reklama