Kek me kos dhe vaj

Për 1 kek në tavë me korent duhen: miell 2 gota uji, vezë 2 kokrra, sheqer 1 gotë uji, vaj 2 filxhanë kafeje, kos 2 filxhan kafeje, lëkurë limoni, arra 1 filxhan kafeje, sodë gjysmë lugë kafeje, sheqer pudër 1 lugë gjelle.

Artikujt e fundit


Reklama

Reklama