Shefi i Pfizer greku Albert Bourla

Avokati i njohur del me paralajmërimin e FRIKSHËM, tregon çfarë qëndron pas vizitës së shefit të Pfizer në Tiranë: – Erdhi për fëmijët tuaj. Ja ç’do ndodhë këtë javë

12 TETOR 2021

Avokati i njohur Altin Goxhaj ka bërë një deklaratë të fortë duke marrë shkas nga vizita e Albert Bourla, shefit të Pfizer në Tiranë. “Qëllimi makabër i vizitës së CEOs së Pfizer në Tiranë mbahet nën çensurë të plotë. Por ne këtë javë do ti nxjerrim bojën”, shkruan Goxhaj duke shtuar se plani i radhës është vaksinimi i fëmijëve.

Postimi i Altin Goxhajt

SQARIM PËR IDIOTËT QË HODHËN VRER KËTO 48 ORË.. (këtu përfshihen edhe maskarenjtë sps në këtë rast edhe ata idiotë mbeten sps jeta e fëmijëve të tyre është në rrezik).

Nga Avokati Altin Goxhaj

Qëllimi makabër i vizitës së CEOs së Pfizer në Tiranë mbahet nën çensurë të plotë.

Por ne këtë javë do ti nxjerrim bojën.

Atëhere do e kuptoni se pse ne që protestojmë kundër vaksinimit të detyruar po mbahemi nën çensurë dhe pushteti po promovon kaq shumë aktivizmat dhe mjaftizmat e Sorosit!

Dhe jemi e vetmja shpresë për mbijetesën realë të anëtarëve të çdo familje shqiptare përballë Axhendës së PLANdemisë 2030!!!

Kur ta marrin vesh idiotët që hodhën vrer ndaj meje se u prisha këto 48 orë komoditetin e sfilimit “qytetar” në tapetin që u shtronte Rama, Basha, media, policia, para Kryeministrisë, do jetë si gjthm aq vonë sa në u pastë mbet cipë e faqe do u vijë turp kur të shohin veten para pasqyrës se pse po i shajnë pikërisht atë që po u mbron jetën e tyre dhe fëmijëve të vet..

SPS DOLU AJO QË JU THAMË: ATA ERDHËN PËR FËMIJËT TUAJ!

Siç ju thamë në 3 Gusht!

Erdhi vetë Shefi i Pfizer greku Albert Bourla për fëmijët Tuaj.

Rama i ka ofruar si kavie 600 mijë fëmijët e Shqipërisë sps FDA i ka thënë Pfizer se duam prova testimi që të miratojmë kërkesën tuaj për shpimin me detyrim të 60 milionë fëmijëve të SHBA! Dhe Rama i ka ofruar si bagëti, si majmunë, si minj, fëmijët e Shqipërisë për testim!

Por mos harroni të Shtunën në 18:00 protesta si e vetmja rrugë për tu organizuar dhe rezistuar në Sheshin Nënë Tereza me sloganin:

KUSH PREK FËMIJËT E PRET PLUMBI.

Shefi i Pfizer greku Albert Bourla

Gazeta Sot