LSI koalicion me Edi Ramën? Petrit Vasili: Kurrë, ditë tronditëse e presin

 12 maji 2020

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili thotë se koalicion LSI me Edi Ramën nuk do të bëjë kurrë. Në një postim në rrjetet sociale, Vasili e quan kryeministrin Rama të  “dashuruar, përdorur nga narkotrafikantët e oligarkët kundër popullit të tij”.

“LSI eshte dhe do te jete pergjithmone vetem e vetem me popullin, perballe dhe kunder Edi Rames, narkotrafikanteve dhe oligarkeve”, shton Vasili.

POSTIMI I PLOTE

LSI me Edi Ramen?

KURRE!

Edi Rama eshte i dashuruar,i perdorur dhe i kapur nga narkotrafikantet dhe oligarket kunder popullit te tij.

LSI eshte dhe do te jete pergjithmone vetem e vetem me popullin, perballe dhe kunder Edi Rames, narkotrafikanteve dhe oligarkeve.

Dite tronditese e presin Edi Ramen, tashme te vetmuar te braktisur edhe nga klientet e vet te droges dhe PPP-ve.

Limoni i shtrydhur te njejtin fund ka pasur gjithmone.

Edi Rama e humbi edhe kohen per te ikur…!

Gazeta Panorama