Te gjitha kategorite

Art & Kulturë

SPORT

Revista

Moti

Shpejtësia eres: 0 km/h
Drejtimi eres: 0
Lagështia: 100
Shikueshmëria: 8
Presioni atm: 1015.92
Agimi: 6:58 am
Perëndimi: 4:49 pm

Kembimi Valutor

Kursi zyrtar i kmbimit
USD / LEK 101.29
EUR / LEK 140.01
GBP / LEK 169.92
CHF / LEK 114.83
Ndryshimi i fundit: 18.04.2014

Video Lajm

Kengetari qe perfaqesoi Greqine ne Eurovizion, i kendon Ilia Karelit (VIDEO)
  • Permes kenges, ushtrohet nje kritike mjaft e forte, nje fshikullime e vertete ndaj rojeve qe torturuan te burgosurin shqiptar. Torturat ndaj Karelit paten nje ndikim te forte ne opinionin publik ne Greqi dhe Shqiperi. Autoritetet greke kane ndaluar dhjetera gardiane, ndersa media greke ka zbuluar cdo prapaskene te krimit.

Horoskopi

dashi demi binjaket gaforrja luani virgjeresha peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

Lajme dhe tema të nxehta

SHËNDETI

KURIOZITETE

Lajm dhe tema të nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi