Aktualitet

Aktualitet

Rubrika Aktualitet do kete informacion rreth politikes , situates ekonomike, sportive qe ndodhin ne Shqiperi

  • Detajet/ Anjeza Shabani e dhunoi per 2 ore trevjecarin ne kopsht

    Meson detaje te tjera nga skandali i dhunimit te femijes trevjeçar ne kopshtin privat 'Diren'. Burime te 'Panorames' brenda televizionit qe siguroi pamjet, thone se edukatorja­pronare e kopshtit, Anjeza Shabani e ka dhunuar per dy ore rresht femijen trevjecar.

  • Djali godet me grusht vajzen ne zonen e ish Bllokut

    Publikohet nje video tjeter, kur nje femer rrihet ne mes te rruge, kesaj radhe ne Tirane. Ngjarja ka ndodhur ne zonen e ish-bllokut. Ne videonn e siguruar nga Ora Nees duket nje vajze dhe dy djem.

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama