Regjistroni domainin tuaj .al

Ky zog s’po i le rehat yjet e Holandes (VIDEO)

Shkruar nga:  
Postuar më: 3 vite mĂ« parĂ«

Ky zog s’po i le rehat yjet e Holandes (VIDEO)
Ky zog s’po i le rehat yjet e Holandes (VIDEO)

Ne mediat holandeze eshte publikuar nje kenge motivuese per perfaqesuesen e Holandes para se te udhetoje ne 'Euro 2012'. Bashke me kengen, e cila kendohet nga Volter Kroes dhe Ernest Schmid, eshte punuar edhe 1 videoklip interesant. Yjet e Holandes jane te shfaqur ne kete kenge ndersa te gjitha po “vuajne” nga simboli i tyre, nje zog qe s’po i le rehat.

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema të nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi