Sot ndeshja e madhe Shqiperi – Gjermani All Stars.
Hotel Tirana International kishte kenaqesine te mirepreste skuadren kombetare te Gjermanise. Dhe perfituan nga rasti te pozojne ne nje foto qe po e percjellim me poshte. Yjet e futbollit gjerman – Fredi Bobic, Lars Unger, Michael Schultz etj..
Per skuadren tone jane konfirmuar trajnerët Astrit Hafizi dhe Sulejman Demollari. Ndersa ne fushe do të aktivizojnë me radhë Foto Strakoshën, Perlat Mustën, Blendi Nallbanin, Erion Bogdanin, Igli Taren, Alban Bushin, Klodian Duron, Altin Rrakllin, Nevil Deden, Sokol Kushtën, Ilir Shulkun (?), Fatbardh Jerën, Hysen Zmijanin, Ervin Fakajn, Arjan Bellain (?), Haxhi Ballgjinin, Vasillaq Zërin, Millan Baçin, Kreshnik dhe Geri Çipin, Ylli Shehun, Mirel Josën, Bedri Omurin, Rudi Vatën, Afrim Tolen, Agustin Kolën, Edvin Muratin dhe Altin Lalën, të cilët kanë konfirmuar pjesëmarrjen e tyre. Lista e kuqezinjve qe kishte shprehur deshiren te dilte perballe Yjeve te vjeter te Gjermanise ishte teper e gjate.

all-stars-germany-albania
Forca Shqiperia!!!