Rama ironizon Bashen E vetmja fitore e LB ishte qe humbi me thelle se SB

Rama ironizon Bashen: E vetmja fitore e LB ishte qe humbi me thelle se SB

Kryeministri Edi Rama ka komentuar shkurt dhe me batutat e tij të përhershme deklaratën e liderit të opozitës Lulzim Basha sot pasdite, i cili foli vetëm pak minuta para se të dilte edhe kryeministri në konferencë për shtyp.

“Aleanca jone shkon mbi 1milione vota! Oferta e re mbi 100 mije minus nga 2013! Si duket e vetmja fitore e LB ishte qe humbi me thelle se SB”,- shkruan Rama.


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama