Shqiperia.Com Portali me i madh Shqiptar
Email Falas @shqiperia.com
Miqte, krijoni komunitetin e miqve tuaj
Chat #shqiperia, vajza djem shqipetare
Dyqani Virtual Shqiptar
Lojra ne Internet
Albania
Hapesira
Artikull Lajm

 

Tirana tetor 2002
Festa ne Peze
Foto: Bashkim Dyla
Vlore, vere 2002
Berat, vere 2002
Fier, shtator 2002
Elbasan, gusht 2002
Foto: Leon Shestani
Night Club Calvin
Vlora ne korrik
Shkodra e Lezha
Durres dhe Tirane
Riviera Shqiptare
Tirana qershor 2002
Tirana maj 2002
Foto nga Tirana 1
Foto nga Tirana 2
Foto nga Butrinti 1
Foto nga Butrinti 2
Foto nga lagunat 1
Foto nga lagunat 2
Foto nga lagunat 3
Foto te ndryshme
Foto javore 28 prill
Foto javore 24 prill

Falenderojme Genti B. per fotografite qe na ka sjelle nga Tirana, te bera ne muajin Mars 2002.
Nese edhe ju keni fotografi per te publikuar, na kontaktoni.


AKADEMIA E ARTEVE

BLLOKU I MINISTRIVE

BULEVARDI

FAKULTETI FILOLOGJIK

GALERIA E ARTEVE

HOTEL DAJTI

HOTEL TIRANA

KISHE E RE

KRYEMINISTRIA

LIQENI ARTIFICIAL

LIQENI ARTIFICIAL2

MINISTRIA NATEN

NGA LIQENI

NJE NGA MINISTRITE

PALLATE TE REJA TE BLLOKU

PALLATI KONGRESEVE

PALLATI KULTURES

PARKU RINIA

PICERI JUVENILJA E RE

PIRAMIDA

PRAPA PIRAMIDES

RTSH

SELIA PARLAMENTIT

TIRANA NATEN

TIRANA NATEN2

TIRANA NGA MALI DAJTIT

UNIVERSITETI
Ju lutemi respektoni te drejten e autorit. Nese deshironi te perdorni nje nga materialet e kesaj faqe ju lutemi dergoni nje kerkese tek shqiperia@shqiperia.com