Shqiperia.Com Portali me i madh Shqiptar
Email Falas @shqiperia.com
Miqte, krijoni komunitetin e miqve tuaj
Chat #shqiperia, vajza djem shqipetare
Dyqani Virtual Shqiptar
Lojra ne Internet
Albania
Hapesira
Artikull Lajm
 

Tirana tetor 2002
Festa ne Peze
Foto: Bashkim Dyla
Vlore, vere 2002
Berat, vere 2002
Fier, shtator 2002
Elbasan, gusht 2002
Foto: Leon Shestani
Night Club Calvin
Vlora ne korrik
Shkodra e Lezha
Durres dhe Tirane
Riviera Shqiptare
Tirana qershor 2002
Tirana maj 2002
Foto nga Tirana 1
Foto nga Tirana 2
Foto nga Butrinti 1
Foto nga Butrinti 2
Foto nga lagunat 1
Foto nga lagunat 2
Foto nga lagunat 3
Foto te ndryshme
Foto javore 28 prill
Foto javore 24 prill

Ju lutemi respektoni te drejten e autorit. Nese deshironi te perdorni nje nga materialet e kesaj faqe ju lutemi dergoni nje kerkese tek shqiperia@shqiperia.com


te blloku3

kopshti i kinema millenium-dy

lana

lapidari i azem hajdarit

lulishtja perpara partise demokratike

Rr e Elbasanit 3

monument kulture

mumja te piramida

te rinjte perjashte

nje loje basketboll2

pallatet agimi

parku rinia1

parku rinia2

parku rinia3

te rinjte perjashte 2

te rinj ne lokal

rruga e durresit

rruga e durresit2

rruga e durresit3

rruga e durresit4

rruga e kavajes

rruga siri kodra

sheshi skenderbej

liqeni i tiranes

unaza 1

sheshi skenderbej4

shkolla qemal stafa

te blloku1

te blloku2

kinema millenium-dy

trotuari midis parkut rinia dhe bulevardit

trotuari midis parkut rinia dhe bulevardit2

unaza nga shallvaret

ura e lanes

unaza 2

unaza 3 me blic

bulevardi kryesor pa blic

Parku i lojerave 7 xhuxhat

Rr e Elbasanit

Rr e Elbasanit 2

Rr e Elbasanit 4

Ndertesa e TV Klan

Majat e pallateve te bllokut

sheshi me shatervan

rruges me biciklete

Disko Refleksi

nje lokal buze liqenit 1

nje lokal buze liqenit 2

UT me blic

UT pa blic

bulevardi i nene terezes

kryqezimi i bulevardit me unazen

unaza 3 pa blic

lana pa blic

lana me blic

bulevardi kryesor me blic

rruga e elbasanit

rruga e elbasanit 2