Të dhëna mbi domainin

Titulli i faqes
Përshkrimi
Fjalët kyçe
Kategoria Portale
Krijuar me: 2013-03-24 (10 vite më parë)
Regjistrues
tiranachat.net

Seo Moz

Page Authority 45.779/100
Domain Authority 38.910/100
Moz Rank 45.779/100
Lidhje 49
Lidhje nga jashtë 48
Përmendet në Facebook 4242
Alexa ranking #

Google

Google Page Rank 4
Google Indexed Links 152000
Google Back Links 2
Yahoo Inlinkns 71100

Compete

Renditja sipas Compete 0
Vizitat ditore sipas Compete 0

Alexa

Vleresimi sipas Alexa 52,596 +6,459
Shpejtesia e hapjes se faqes Very Slow (2.918 Seconds), 84% of sites are faster.
Fjale-kyçe tiranachat, tirana chat, fjalor anglisht shqip, fjalor italisht shqip perkthim, haxhi maqellara, gazeta panorama, www.tiranachat.net, youtube, gazeta shqip,
Shteti me i renditur Albania, 50
#

Bing

Gjithsej URL të indeksuara 71100
Lidhje kryesore brenda faqes

Te dhena mbi domainin

Nameserverat ns1.above.com - 103.224.212.5
ns2.above.com - 103.224.182.6
Statusi i Transferimit Array
Te dhenat me siper jane te nxjerra nga DB
Thumbnails powered by Thumbshots

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

Albforumi