Campeonato de Skate 15/08/2010 Catalão Goias (FORNALHA)

Publikuar nga EUMEXMODOSK8

Regjistroni domainin tuaj .al
a

Volta do atleta de Catalão Sergio FORNALHA Atleta SUBURBIA STREET WEAR que venceu o campeonado !

Modifikimi i fundit me: 4 javë më parë
Gjithsej: 1706 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=z7OraFvY-is&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorëve

Komentet më poshtë nuk janë të kontrolluara nga ekipi ynë

4 lugar pelo menos ...
4 lugar pelo menos competi

nesse eu nao fui ...
nesse eu nao fui fiquei triste pu bosta + vale a pena ver aqui

Video të ngjashme

Videot më poshtë nuk janë të kontrolluara nga ekipi ynë
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi