https://youtube.com/devicesupport

Publikuar nga YOUTUBE HELP

Regjistroni domainin tuaj .al
a

https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.com

Modifikimi i fundit me: 4 minuta më parë
Gjithsej: 25454662 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=UKY3scPIMd8&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorëve

Komentet më poshtë nuk janë të kontrolluara nga ekipi ynë

opaaaaaa kalleeeeee ...
opaaaaaa kalleeeeee kalleeeeeeeeeeeeee nime te koka muzika shum e mir aaaa ...!!! 10.11.2013 ora 00:00 ihaaaaaaaaa e kallummmmmm me party dhe me muzika te mira .........

Auu Etna Bre Vlla.. ...
Auu Etna Bre Vlla..ZboHet Kush Si ju ...Jeni-1sha valla ..TdUUuu ETna

teper mir etna dhe ...
teper mir etna dhe bmv aaaa veq vazdhoni se teper mir edhe ju tjert aaaa veq sukseess ne te ardhemmm

Shume tfort (y)
Shume tfort (y)

super kanga
super kanga

oppaaaaa !!!! ...
oppaaaaa !!!! KAlllneee ETNAAA!!=) shum tqart jeni...<3...NR.1# jeniii :D

shaum fort lne si ...
shaum fort lne si taj nuk ka cauc ene si maksi ene si pimbi nuk ka gjal

Etna <3<3<3
Etna <3<3<3

oooouuuooo kang ma ...
oooouuuooo kang ma te qartttt spaskna ni yay Shum kang diqka e mire Teper diqka

bravo etna siete ...
bravo etna siete grandi urimeeeeeeeeeeeeeeeee shum po nigjihen kenget tuja hallall kshu vazhdoni se nice jeni

Shum shum fort ETNA ...
Shum shum fort ETNA j lane veq nexttt ma t`mirt jeni [ A.B.I.A ]

ooooooooooo me ni ...
ooooooooooo me ni shoqja ime qit keng tranohet se edhe ajo eka emrin xhejlane e sa per maksin edhe qit etnen shum mir veq next djem you are the best

etna keshtu ...
etna keshtu vazhdoni ju lumt

Shum fort.. ...
Shum fort.. rrespekt ETNA dhe J-lan !! Shkupi Family.. smokki

j-lane e ka ndreq ...
j-lane e ka ndreq krejt kangen

Shum e fort po ta ...
Shum e fort po ta thejka..! :p nr1# ieni

shumm e fortt nice ...
shumm e fortt nice <3 <3

MAKSI SHUME NICE ...
MAKSI SHUME NICE BRO KY TRACK............SUSKESE KREJTVE ME RESPEKT MC J V.I.P RECORDS

Perfekt! Big ...
Perfekt! Big Respect POKER 1

Shum fort Respecttt ...
Shum fort Respecttt ETNA (be1)

1:55 a esht te ...
1:55 a esht te shkym kjo qika gazen a qka esht te ba kamen ashtu ahahahah ETNA GOGO

Shumeee Nicee My ...
Shumeee Nicee My man maksiiii RRespekte Ngaa Rimi G1 :((

Likeeee Likeeee ...
Likeeee Likeeee Likeee Etna 1

ahahahahhaha jeniii ...
ahahahahhaha jeniii 1-shaaaaaaa ju lumteeeee

♥ ♥ ETNA &' J-LANE ...
♥ ♥ ETNA &' J-LANE ♥ ♥

Video të ngjashme

Videot më poshtë nuk janë të kontrolluara nga ekipi ynë
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi