ETNA ft. J-Lane - Jam a s'jam ( Çmimi i 2-t Kosova Fest 2010 )

Publikuar nga GRUPI ETNA

Regjistroni domainin tuaj .al
a

ETNA Fan Page : http://www.facebook.com/grupietna etna@king-records.info Grupi: ETNA ft. J-Lane Kënga: Jam a s'jam Orkestrimi: Maksi_Beats@king-records.info Teksti: 2-Rim Inqizimi: King Records Studio WWW.ETNA-KS.INFO Refreni: Sonte t'gjith bashk, e kallim Krejt venin na, e ngjallim Kangen jo kurr, se ndalim Me ETNA dhe J-Lanin MAKSI OK ngoni knej po ju kallxoj qa ka 3 Bashkpunim me J-Lane 1 kong e re S'ka kong qe kem bo qe nuk o pelqy S'ka hit qe se kem s'shkel krejt akullin me thy PIM-V Kongën ETNA kur e bon q'do festival e pranon Kejt jurija syt ka na, pa koment i lojm teton Kur ETNA prezanton kejt publikën n'kom e qon Se ti zonin ma ke ni n'qdo ipod e telefon 2-RIM Qy qysh dhezi n'atmosfer un kom emer edhe vler S'krahasohem un me tjer se une kom tjeter er I nxeht jo veq nver po edhe dimer e pranver I gatshum rri n'vjesht une qmimet per me i shterr Refreni: Sonte t'gjith bashk, e kallim Krejt venin na, e ngjallim Kangen jo kurr, se ndalim Me ETNA dhe J-Lanin 2-RIM Me stil jom e jo stilist per flow jom specialist Luj me rima naper fush a s'jam futbollist n'list N'pist i pari naper gara kruse ti je nren e dyta Jom i omel e me shije amo s'krahasohem n'fryta PIM-V Un s'jam i madh si ajropan un jam i shpejt si ajroplan Kejt mdojn e ma dojn stilin a um thojn pse veshesh gjan E kom zemren edhe gjakun krejt kan qef mu kon n'ven tem Nuk kom qef me bo probleme po kejt thojn Pimi problem MAKSI Dem s'jom po jom i egër, rroki gjon e jo 1 flegër Vjen 1 qik e um thot tdu,un se du e du 1 tjeter Jom a sjom un qeshtu jom, jom i holl po jo si kasht Interesant un kejt i kom, ti nuk Ke po zoti t'dhasht Refreni: Sonte t'gjith bashk, e kallim Krejt venin na, e ngjallim Kangen jo kurr, se ndalim Me ETNA dhe J-Lanin Pim-V Emer une kam n'tana vene n'tana zonat Edhe vet e verteton ngo qysh i nin piskamat Xhamat po thehen fama po rritet Hip-Hop expres na i prodhojm hitet Maksi Hit mas hiti Hip-Hop machin Edhe qeajo qe pe dridh o me ETNA n'bin Trupin karamele titullin foto modele Ftyr HD plus bishtat me kurdele 2-Rim Numer njo-njo jom, po njo je edhe ti muzika pot pelqen po i ki ment te kontakti Numer telefoni skom, kom po nuk muj Se nuk du me zgjat kontakti ma shum se 1 muj Refreni: Sonte t'gjith bashk, e kallim Krejt venin na, e ngjallim Kangen jo kurr, se ndalim Me ETNA dhe J-Lanin

Modifikimi i fundit me: 1 javë më parë
Gjithsej: 283702 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=f3aUJ7JI9Ms&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorëve

Komentet më poshtë nuk janë të kontrolluara nga ekipi ynë

opaaaaaa kalleeeeee ...
opaaaaaa kalleeeeee kalleeeeeeeeeeeeee nime te koka muzika shum e mir aaaa ...!!! 10.11.2013 ora 00:00 ihaaaaaaaaa e kallummmmmm me party dhe me muzika te mira .........

Auu Etna Bre Vlla.. ...
Auu Etna Bre Vlla..ZboHet Kush Si ju ...Jeni-1sha valla ..TdUUuu ETna

teper mir etna dhe ...
teper mir etna dhe bmv aaaa veq vazdhoni se teper mir edhe ju tjert aaaa veq sukseess ne te ardhemmm

Shume tfort (y)
Shume tfort (y)

super kanga
super kanga

oppaaaaa !!!! ...
oppaaaaa !!!! KAlllneee ETNAAA!!=) shum tqart jeni...<3...NR.1# jeniii :D

shaum fort lne si ...
shaum fort lne si taj nuk ka cauc ene si maksi ene si pimbi nuk ka gjal

Etna <3<3<3
Etna <3<3<3

oooouuuooo kang ma ...
oooouuuooo kang ma te qartttt spaskna ni yay Shum kang diqka e mire Teper diqka

bravo etna siete ...
bravo etna siete grandi urimeeeeeeeeeeeeeeeee shum po nigjihen kenget tuja hallall kshu vazhdoni se nice jeni

Shum shum fort ETNA ...
Shum shum fort ETNA j lane veq nexttt ma t`mirt jeni [ A.B.I.A ]

ooooooooooo me ni ...
ooooooooooo me ni shoqja ime qit keng tranohet se edhe ajo eka emrin xhejlane e sa per maksin edhe qit etnen shum mir veq next djem you are the best

etna keshtu ...
etna keshtu vazhdoni ju lumt

Shum fort.. ...
Shum fort.. rrespekt ETNA dhe J-lan !! Shkupi Family.. smokki

j-lane e ka ndreq ...
j-lane e ka ndreq krejt kangen

Shum e fort po ta ...
Shum e fort po ta thejka..! :p nr1# ieni

shumm e fortt nice ...
shumm e fortt nice <3 <3

MAKSI SHUME NICE ...
MAKSI SHUME NICE BRO KY TRACK............SUSKESE KREJTVE ME RESPEKT MC J V.I.P RECORDS

Perfekt! Big ...
Perfekt! Big Respect POKER 1

Shum fort Respecttt ...
Shum fort Respecttt ETNA (be1)

1:55 a esht te ...
1:55 a esht te shkym kjo qika gazen a qka esht te ba kamen ashtu ahahahah ETNA GOGO

Wowwww shum nice ...
Wowwww shum nice vallah po kendojn tann...

Shumeee Nicee My ...
Shumeee Nicee My man maksiiii RRespekte Ngaa Rimi G1 :((

Likeeee Likeeee ...
Likeeee Likeeee Likeee Etna 1

ahahahahhaha jeniii ...
ahahahahhaha jeniii 1-shaaaaaaa ju lumteeeee

Video të ngjashme

Videot më poshtë nuk janë të kontrolluara nga ekipi ynë
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi