Bashkim Krasniqi-kenge e Naser Shatrit

Publikuar nga ASTRIT ISNIQ

Regjistroni domainin tuaj .al
a

Ludwisburg 06.06.2009 musafir ka qene edhe Xhemajl Qetaj

Modifikimi i fundit me: 3 javë më parë
Gjithsej: 26886 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=UUNSCul1ffo&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorëve

Komentet më poshtë nuk janë të kontrolluara nga ekipi ynë

O Bashkim ...
O Bashkim Kransiniqi -Kendofsh se t'rrofsh- o TRIM. Te Fala Shum nga Nata Ne Belgjik Ne Gent tek Kafja 99. Veçanti Te Fala Hilmi e Florian Hyka...................

hej tel lum goja oh ...
hej tel lum goja oh bashkihm krasniq gjimon knofsh teh pershend rexhep ahmetgjekaj gah essen gjermanis

Xhyli shumë të dua ...
Xhyli shumë të dua i juaji Selman Zendeli Bern

Ju koft hallall ...
Ju koft hallall vllazrit Krasniqi se pe kendoni kengen e Naser SHATRIT sq mir sa per dit jeni ne familjen ton ju lumt

zemra te këndoft tu ...
zemra te këndoft tu prift mar te punoft shendeti je ylli i kënges

bashkim shum bukur ...
bashkim shum bukur te lumt Vetum mos u ndal me kaq vazhdo Rrugen tane Se Folklori nuk vdes kurre dhe ka nevoj per kesi BILBYLI sikur te kemi ty te pershendet leonardi

hajde krasniqe ...
hajde krasniqe hajde zemra te knoft

hallal te koft ...
hallal te koft Bashkim Zemra te knoft ky asht makami i te madhit marash krasniqi ********** nga leonard_gjakova

Video të ngjashme

Videot më poshtë nuk janë të kontrolluara nga ekipi ynë
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi