https://youtube.com/devicesupport

Publikuar nga YOUTUBE HELP

Regjistroni domainin tuaj .al
a

https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.com

Modifikimi i fundit me: 2 minuta më parë
Gjithsej: 25124225 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=UKY3scPIMd8&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorëve

Komentet më poshtë nuk janë të kontrolluara nga ekipi ynë

ca jevga thoni mos ...
ca jevga thoni mos shkoni mir ju

moj biondin ...
moj biondin lajkatare hille vallen ngadalë .........te vdes motra për ty o yll

nuk jane jevga jo, ...
nuk jane jevga jo, por kane tradita jevgesh lol

na qafsh hallin se ...
na qafsh hallin se nuk jena jevgaaaaaaaaaaaaaa

eeeeee.nuk jemi ...
eeeeee.nuk jemi jevga hapi syte

nuk jena jevga hapi ...
nuk jena jevga hapi syt mire

pse shani mor ...
pse shani mor njerez ... aty ska pase mate bukura se keto .:P

a nime jevka ini a
a nime jevka ini a

marshalla gocat :)
marshalla gocat :)

she she gocat
she she gocat

kjo goca me nghyr ...
kjo goca me nghyr blu shum figurante opaaaaaaaaa sssssssssssssssssssssssssssssss sakkkkkk rrotullohem perplas komet :P imagjinoj sikur po kercej me atwe gocen me ngjyr blu

nuk jemi jevka hapi ...
nuk jemi jevka hapi syte mir

Bravo goca ju lumt ...
Bravo goca ju lumt tronce me vlla ka lezet shif kush sha maloket ene labt qe vetem cifteli kan edhe iso kan

gocat e bukura!!!!! ...
gocat e bukura!!!!!!!!!!!!!!!! WTF

per zotin e kena qa ...
per zotin e kena qa kercimin

e ke myt zogu po ti ...
e ke myt zogu po ti kush je nga kto ?????????

kuku cfar shipecas ...
kuku cfar shipecas .)))))

jevga jon kto mer
jevga jon kto mer

Video të ngjashme

Videot më poshtë nuk janë të kontrolluara nga ekipi ynë
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi