https://youtube.com/devicesupport

Publikuar nga YOUTUBE HELP

Regjistroni domainin tuaj .al
a

https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.com

Modifikimi i fundit me: 1 minute më parë
Gjithsej: 32298684 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=UKY3scPIMd8&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorëve

Komentet më poshtë nuk janë të kontrolluara nga ekipi ynë

fatti inculare ...
fatti inculare figlia di una puttana

qikjo kufoma e ...
qikjo kufoma e gjall gjakovarja 2009 qe po i shtin kto video esht femr bashpunim me ni mashkull ..ju dha afat edhe 1 jav mi hjek krejt kto video..perndryshe ne grop te qireqit tu vlu kom me ju shti...merne si doni ju ...veq ka me ju kushtu shum familjev te juve jo veq juve

epaske ba namin ...
epaske ba namin oselak qe eksehti ncnc ti qifsha krejt ropt kush eka shti ket

mir kan tho ma ...
mir kan tho ma perpara , mas pari na duhen plumba per shqiptar masanej plumba per shkie :) o ty qe e ki shti ket video qka ka bo more qika ?? a veq pse ta ka leshu cam kurv qenka a ??? veq mos harro haver, se neserit ta shtin dikush motren tande ma zii ne RTK ta qesin cullak ? e e kshyrim qysh tvjen ty ? me bo meta nxu motren ne RTK tu e qii kom meta qit o robt ti qifsha

GJAKOVARJA2009 ...
GJAKOVARJA2009 krejt kllosharic koke ti!! ncncncn keqperdor videjot e ishshoqes! Namin e paske bo mo ska. qika sen ska bo tel tu fol

pse e shan tjetren ...
pse e shan tjetren i thua kurve kot

hahaha die linke ...
hahaha die linke kenne ich

MA hongshit gugjen ...
MA hongshit gugjen e karit krejt femnat qe keni shenu koment , ju pidhave sju kisha dhane drejten as me hi internet bre kurva te karit prej te pares dej te fundit :@ bravo

eeeeh more shqiptar ...
eeeeh more shqiptar sju vjen marre more:S...mii sha motrat tona kurva ee sene gjithqkah mee ju thon aa keni motra juu...mas 1 ty qee e ke qit kit video marre duhet me te ardh...

nncncncncnc mire e ...
nncncncncnc mire e keni... mja prish jeten ashtuuu NUK BON.. kqyri problemet e tuaaaa

qysh tdoket ty ...
qysh tdoket ty dikush me ta qit motren tone ne youtube aa zoti t`denoft hooo more guban

po qkoje qenk kurv ...
po qkoje qenk kurv se kqyrja thojte shak ishtie kishti ne kanala te vete se kush i ban thojet e qate ajo nuk fryete me sex dhe i ban thojte e qate per mishti ne kanal te vete ne bidhe te vete ok po qija nana kurva ja kurve

@besmiri1982 te ...
@besmiri1982 te lumte .. nuk po kuptoje as une pse me ba kshu? KURGJO interessante spo duket .. per mu keta qe bejne kso sende jan njerz qe kan mbet mbrapa dhe kishe po dim diqka.. me pas force une ju kisha likfidu .. me respekt. kodamusic

sawer ti me siguri ...
sawer ti me siguri peder te kokshe si pi urrejshe femnat kaq shum ajt shkooo qiu me djem pederi niher idiot pa i edukum ski marre zoti tvraft

e tash ????? sa ...
e tash ????? sa palidhje ky video

Kto qikat sen ste ...
Kto qikat sen ste kokan tu bo...po heke ket videoo krejtt...te kokshe shum inatgji a ki qef dikush met qit ty ne youtube???

del oj kurv pi ...
del oj kurv pi youtube set nuk ka hije je bo si gjermane marre per ty se as ni burr nuk kamet kamet marr ty tmerr nej laper se ai se thot vetit burr ai nuk tmerr del qava zez

Edhe sawer888 ...
Edhe sawer888 tkisha than mos i dis respekto femnat ashtu se dhe nenen tende je tu e shajt pra GROW UP AND BE MATURE U DUMB MUTHERFUKER

HMm po me vjen keq ...
HMm po me vjen keq se kto jetoin ne PZ- perndryshe kjo me tel ne dore eshte Buqja..ndersa kjo tjetra eshte flora.... Kto jan qi me shumic...... Tarifen mesatare e kan 10 euro... ka mundsi edhe me 7.5 me ta marr n goj :D:D:D

edhe ti koke lesbe ...
edhe ti koke lesbe oj gjakovarja eflliqt seti ke fol meto je lesbav vet ne camer

cncncncnncnc po ...
cncncncnncnc po heke mare ket video o ti qe e ke qiten po ti mendje mall koke a veq me thonen se qe une po foli me frmra ne net e pi ingjizoj e ashtuu heke se me te qit motren tonde dikush ti a nqofse je femr ty met qit ku qish te vjen cncncncncn veq pak me bo qiket dishka mej herv kurv i thuni a po ti je veq naj katunar i lodht a

Kto as me qit plloq ...
Kto as me qit plloq si kisha marr e le per sene tjera.....pfff

MitroQik,,,me fal ...
MitroQik,,,me fal si te Shkruj keshty por dhe vet jam Nga ajo an e Mitrovices Po jo Mitrovicali po Shaljan has Katundar perfundimisht,,Mir pasi paske shenu keshty Vetem deshta te kujtoj do Sene ty si pik se pari, Ju femnat e Mitrovices jeni Kurva nummer ni Gjithashty ju Bashkangjiten Femrat e Prizerenit Pejes Gjakoves Tharandes Prishtines dhe te LLapit. Per Femra te Ferizait skemi qka Thojm se ato pa Dasht mashkelli hiq Ato te shtrihen ne krevat

@xxPrinceshaxx bash ...
@xxPrinceshaxx bash mire mu kish dok mum qit ne youtub tut rreh ty edhe tut pshurr ty edhe krejt ata te anes dukagjinit qanej ka ti :D se me qi sju kisha qi :S:S

MitroQik ke fol si ...
MitroQik ke fol si burrat , se ne fakt burra nuk ka derisa pydhat e fares nanes po cesin ksi video cncncn

Video të ngjashme

Videot më poshtë nuk janë të kontrolluara nga ekipi ynë
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi