Vlora

Vila Blue

Vila Blue

Hoteli Vila Blu ka pamje nga deti dhe ndodhet vetem pak metra larg tij, ne nje zone piktoreske e te mrekullueshme mbi nje kodrine nga ku duket nje pamje panoramike mahnitese. Hoteli ka 10 dhoma te cilat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, te

Hotel Panorama

Hotel Panorama

Hotel Panorama gjendet 1km larg qytetit bregdetar te Himares, ku nderthuret bukuria e detit me gjelberimin dhe aromen e portokalleve.Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe prej 8.000 m2 dhe ndodhet rreth 600 m larg plazhit te famshem te Llamanit, i cili

Radhima Touristic Village

Radhima Touristic Village

Ne fshatin turistik Radhima do te gjeni qetesi absolute ne mes te gjelberimit qe e rrethon kete fshatet te mrekullueshem turistik qe ndodhet direkt para bregdetit Jonian.Fshati turistik disponon Bar, Restaurant, Parking, Plazh privat vetëm për p

Hotel Dea

Hotel Dea

I ndërtuar në rrugën nacionale Vlorë-Sarandë pikat më të bukura të bregdetit Jonian. Disponon Bar, Restaurant, Salle konferencash Parking, Plazh privat vetëm për pushuesit, kënde për lojra të ndryshme, shërbim taxi. Me verandat mbi d

Hotel Grand

Hotel Grand

Hotel Grand ofron nje pamje te mrekullueshme te bregdetit te famshem Jonian. Hoteli disponon Bar, Restaurant, Parking, Plazh privat vetëm për pushuesit, kënde për lojra të ndryshme, shërbim taxi. Me verandat mbi detin e kthjellte të Gjirit

Hotel Krela

Hotel Krela

Hoteli ndodhet ne nje nder pikat me te mira te bregdetit jonian, Radhime -Vlore.Hoteli disponon Bar, Restaurant, nje terrace te madhe para tij ku mund te drekoni apo darkoni ne mes te gjelberimit.Hoteli disponon gjithashtu plazh privat vetëm për

Hotel Pashai

Hotel Pashai

Hotel Pashai eshte ndertuar ne Fshatin Turistik te Radhimes ne mes te natyres dhe gjelberimit me nje pamje te mbrekullueshme nga bregdeti blu i Jonit. Hoteli ju ofron komoditet te nje standardi bashkekohor.Ne restorantin e hotelit ofrohen speciali

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi