Fier

Hotel Fieri

Hotel Fieri

Hotel Fieri ndodhet ne zemer te qytetit te Fierit jo shume larg nga qyteti i vjeter Apollonise, Hotel fieri eshte me i madhi dhe me i njohuri ne kete qytet jugor.Dikur hotel Fieri ka qene pjese e disa hoteleve te quajtur Hotel Turizmi , qe kane qe

Hotel Shkelzeni

Hotel Shkelzeni

Hotel Shkelzeni eshte i pozicionuar ne qender te qytetit te Fierit. Eshte nje nder hotelet me te mira te Fierit.Hoteli ofron dhoma me akomodim teke, dhoma dyshe dhe dhoma treshe. Ne rast se do te kaloni ne qytetin e bukur te Fierit kaloni dhe push

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi