Regjistroni domainin tuaj .al

Fileto salmoni

Shkruar nga:  
Postuar më: 5 vite më parë

Fileto salmoni
Fileto salmoni

Fileto salmoni

Fileto salmoni 200 gr
kripe, piper
1-2 Kokerra limon
Vaj ulliri

Filetot e salmonit i presim me nje thike te mprehur mire, holle ne feta te holla sa me shume te mundemi, filetot i vendosim ne pjate dhe i pergatisim me kripe piper dhe pak vaj ulliri. I skuqim, dhe ne fund i hedhim lengun e limonit ne menyre qe mos ti ndroje ngjyren salmonit...


Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi