Regjistroni domainin tuaj .al

Urime Pavaresia e Kosoves

Shkruar nga:  
Postuar më: 6 vite më parë

Urime Pavaresia e Kosoves
Urime Pavaresia e Kosoves

Sot eshte 17.02.2010. Eshte nje dite e madhe per te gjithe shqiptaret anembane botes. Para dy viteve me 17.02.2008 eshte shpallur pavaresia e Kosoves. Shpresoj se do kaloni mire kete dite te madhe.

ShqiperiaCom  ju uron te gjitheve gezuar pavaresine e Kosoves.

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi