Regjistroni domainin tuaj .al

Seks kunder dhimbjes se kokes

Shkruar nga:  
Postuar më: 6 vite më parë

Seks kunder dhimbjes se kokes
Seks kunder dhimbjes se kokes

Rezultati ka ardhur pas nje studimi te kryer nga Bruno Marcello Fusco, pergjegjes ne qendren mjekesore te dhimbjeve ne Institutin e kerkimit, kurimit shkencor Neuromed. Sipas studiuesit, seksi do te ishte nje "ilac" i shkelqyer kunder problemeve te kesaj natyre. Ky rezultat duhet te merret parasysh nga grate te cilat ngrene alibine e njohur kur nuk duan raporte me partnerin: Me fal i dashur, po sot nuk mundem sepse kam dhimbe koke!!!Top Channel

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Pyetjet e fundit aktive

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi