Regjistroni domainin tuaj .al

Zorro i ri, Majkell Xhekson me maske

Shkruar nga:  
Postuar më: 7 vite më parë

Zorro i ri, Majkell Xhekson me maske
Zorro i ri, Majkell Xhekson me maske

“Por, jo ai në foto nuk është Antonio Banderas që ka vënë maskën e Zorro”, shpjegon The Sun. Eshte ai, dora vete Majkell Xhekson qe i fshihet diellit per shkak te problemeve ne lekure prej shume vitesh qe kur kreu operacionin e plastik per tu kthyer i bardhe. Xhekson është fotografuar teksa po bënte shopin në një nga dyqanet e Los Anxhelosit. Superstari duket i qetë, por prapë të krijon dyshimin se do të rikthehet në skenë ashtu si ai ka premtuar.


BalkanWeb

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi