Regjistroni domainin tuaj .al

Xhemi Shehu,më së fundi studente

Shkruar nga:  
Postuar më: 8 vite më parë

Xhemi Shehu,më së fundi studente
Xhemi Shehu,më së fundi studente

Njëherazi duke u larguar edhe nga spektaklet, apo edhe nga projektet që e lidhnin atë me Italinë. Tani për të është vetëm shkolla. Edhe pse zërat e përfshijnë atë në një projekt të madh, ku në fillim të vitit 2008 ajo do të rishfaqet si prezantuese.

Megjithatë, tashmë janë vetëm zëra. Vetë Xhemi nuk e ka pohuar një gjë të tillë, por e pranon se ka dëshirë që të shfaqet sërish në ekran, e ndoshta me një spektakël edhe më të madh se “Portokallia”, ku ajo do të jetë e vetme për të mbizotëruar skenën. Le të presim atëherë.

Marre nga : BalkanWeb.com

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi