Regjistroni domainin tuaj .al

Ana e erret e tokes, fotografi nga sateliti "Rosetta"

Shkruar nga:  
Postuar më: 8 vite më parë

Ana e erret e tokes, fotografi nga sateliti
Ana e erret e tokes, fotografi nga sateliti "Rosetta"

Gjate udhetimit u be e mundur shkrepja e disa fotografive te planetit meme te derguara ne baze.

Toka


 
 

Toka


 
 

Toka


 
 

Marre nga : BalkanWeb.com

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi